Hakkımızda

 

/

İş makinaları yedek parça satışından yola çıkmış ve kendine misyon olarak, Müşterilerimizin Kendilerini Güvende ve huzurlu hissedecekleri bir mekan olmayı hedeflemiş bir firmadır Bursa Makina.

Her zaman güleryüzlü hizmettir, Bursa Makina. 🙂

Bursa Makina, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.
Bu anlayış, kaliteyi sadece Yedek parça satışında değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak, inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve becerilere sahip olmak zorundadır.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun bir maliyet ve fiyatla sunmaktır. Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.
Açıklık, Şeffaflık ve Dürüstlük müşterilerimizin bize duydukları güveni doğuran en temel özelliklerimizdir. Tüm iş ve hizmetlerimizde bunu korumak gerektiğinin bilincindeyiz.Saygılarımızla Bursa Makina

Vizyonumuz ;

Kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir.

Misyonumuz ;

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

Firma Politikamız ;

Müşteri beklentilerini her defasında, zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.
Hizmette güven, müşteri memnuniyeti, kalite, hız ve stabilite prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir satış firması olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Saygılarımızla Bursa Makina


Bursa iş makinaları yedek parçaları toptan ve parakende satışı, Bursa Makina, iş makinası, iş makinaları, Bursa İş Makinaları, Bursa Makina yedek  Parçaları, Bursa iş Makinaları yedekleri, Bursa iş makinaları yedek parçaları, iş makinası yedek parça, inşaat makinası yedek parça, iş makinası ataşmaları, slindir, asvalt silindiri, mini yükleyici, teleskopik boom, uzatma boom, mini ekskavatör, mini excavator, kubota, tekeuchi, caterpillar, komatsu, hitaçhi, fiat hitaçhi, volvo, hyundai, sumıtomo, new holland, case, liebherr, hidromek, hmk, jcb, mastaş, mst,  bruder, kaıdıweı, bobcat, deutz, magırus, mitsubishi, perkins, ısuzu, gradal, champion, excavator, ekskavatör, loder, loadher, bekoloder, kepçe, sallama kepçe, dozer, bulldozer, yükleyici, forklift, lastik tekerlekli yükleyici, kazıcı yükleyici, greyder
Bursa iş Makinaları, iş makinesi, iş makineleri, Bursa İş Makineleri, Bursa Makine yedek Parça, Bursa iş Makinelerı yedekleri, Bursa iş makineleri yedek parçaları, iş makinesi yedek parça, inşaat makinesi yedek parça, iş makinesi ataşmanları